DIY drevené regály

Väčšina z nás sa nemôže pochváliť luxusnými apartmánmi, ale to, ako vidíte, nezmenšuje túžbu žiť pohodlne..

Správne a vkusne zariadený dom alebo byt prestáva pôsobiť skromne a stiesnene. Existuje mnoho spôsobov, ako racionálne využiť metre štvorcové..

Napríklad krásne drevené regály prinesú estetiku a funkčnosť takmer do každej miestnosti. Majú originálny vzhľad, pričom zaberajú minimum vzácneho priestoru..

Obsah

Drevené regály: čo sú a kde sa používajú?

Drevené regály sú priestranné, robustné konštrukcie pozostávajúce z viacstupňových políc namontovaných na regáloch. V závislosti od typu a účelu miestnosti, v ktorej bude tento nábytok umiestnený, sa môže počet poschodí a políc zvýšiť alebo znížiť.

Regály slúžia na uloženie riadu, oblečenia, kníh, hračiek. A sú tiež vynikajúcim “podstavcom” pre všetky druhy príslušenstva, “ručne vyrábaných” remesiel.

Drevené police pôsobia harmonicky v každom interiéri. Ich použitie je obzvlášť dôležité v detských izbách. Deti budú môcť ľahko vybrať potrebné veci z otvorených políc a tiež ich bez problémov zložiť na miesto. V spálni batoliat bude oveľa jednoduchšie udržiavať čistotu a poriadok. Strom je navyše darom prírody; to je vážny argument v prospech výberu regálov z tohto konkrétneho materiálu.

Bez drevených regálov v obývačke alebo pracovni sa samozrejme nezaobídete. Môžu uložiť priečinky s dokumentmi, knihami a inými dôležitými drobnosťami..

Mnoho žien v domácnosti tvrdí, že toto zariadenie je v kuchyni skutočnou „čarovnou paličkou“. Riad, korenie, bylinky, jednotlivé výrobky – to všetko na jednom ľahko prístupnom mieste, ktoré je vždy na dohľad.

Štruktúru si môžete objednať hotovú, alebo môžete preukázať usilovnosť a predstavivosť a postaviť drevený stojan vlastnými rukami..

Technológia výroby drevených regálov do kuchyne

Opýtajte sa akejkoľvek ženy, ktorá má v skrini poháre s korením a korením – je ľahké nájsť správnu „prísadu“ do jedla hneď? V reakcii na to budete počuť jednoznačné „nie“. Prečo teda nepomôcť svojej manželke zavesením špeciálneho vonkajšieho dreveného stojana na stenu?

Bohužiaľ, väčšina návrhov dostupných na trhu nie je príliš pohodlná – sú navrhnuté pre plechovky rovnakej veľkosti a sú samy osebe malé. Okrem toho je cena za továrenský drevený stojan oveľa vyššia ako za materiál pre domáce použitie.

Preto vám dávame do pozornosti projekt, ktorý vám umožní vytvoriť si priestranný, funkčný a krásny stojan vlastnými rukami, ideálny na skladovanie obilnín, suchého korenia, korenia, soli, čaju, kávy, ochuteného octu a mnohých ďalších ..

Začneme teda navrhovať drevený stojan – výkres je pripojený.

Zoznam požadovaných materiálov

Výroba a príprava rámových dielov

Zostavenie rámu

Inštalácia oddeľovačov a políc

Inštalácia bagiet

Konečná fáza

DIY univerzálne rohové regály

Takéto zariadenie je nepostrádateľné pre technické miestnosti – sklady, prístrešky, garáž. Líši sa v mobilite a jednoduchosti použitia.

Potrebné materiály

Zákazka

Drevené regály – výber fotografií zo zaujímavých nápadov

Pred výrobou dreveného regálu nezabudnite „prehľadať“ internet a nájsť zaujímavú možnosť dizajnu – možno sa vám podarí vytvoriť niečo jedinečné!

About the author