Snehová fréza IKRA Mogatec – modely, popis, charakteristiky, rozdiely, recenzie

Nemecká spoločnosť IKRA Mogatec je známa ako zodpovedný dodávateľ spoľahlivej technológie. Snehové frézy tejto značky sú navrhnuté pre súkromné ​​a priemyselné použitie. Modely radu IKRA Mogatec používajú elektrickú energiu ako zdroj energie alebo sú poháňané palivom.

Obsah:

Popis ľahkých nepojízdných modelov snehových fréz IKRA Mogatec

Modely bez vlastného pohonu majú spoločnú vlastnosť: poloprofesionálna trieda, priemerná cena, určené na čistenie malých plôch a chodníkov. Zdroj energie – elektrický prúd.

Výhody modelov: nízka hladina hluku, spĺňa úroveň Euro II ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Nevýhody modelov: určené na odstránenie čerstvo napadanej snehovej pokrývky.

1. Snehová fréza IKRA Mogatec BSF 4620. Elektrický model bez vlastného pohonu. Výkon motora 2 kW postačuje na zber pásu s pracovnou šírkou 46 cm a výškou 30 cm. Manipuláciu uľahčuje nízka hmotnosť – 16 kg. Manuálny štartovací systém vám pomôže začať pri akejkoľvek nízkej teplote. Prevodový šnek umožňuje zbierať čerstvo napadnutý sneh v jednom priechode. Dosah snehu až 8 metrov.

2. Snehová fréza IKRA Mogatec BSF 6020 – novinka od nemeckého výrobcu. Motor 2 000 wattov bude postačovať na náročné strednodobé procesy čistenia podložiek. Zvýšená, v porovnaní s predchádzajúcim modelom, šírka pásu 60 cm, zníži zúčtovanie, spracuje veľkú plochu.

Šnek je vylepšený a pogumovaný, čo vám umožňuje bezpečne používať snehovú frézu BSF 6020 na povrchoch, ktoré sú citlivé na mechanické namáhanie. Napríklad keramické dlažobné dosky, asfaltová dlažba. Diaľkové ovládanie stroja umožňuje jednoduché a ľahké nastavenie výtlaku. Pohyb snehovej frézy je spôsobený otáčaním šneku. Kompaktný dizajn a malé rozmery nekomplikujú skladovanie a výber úložného priestoru. Nie je potrebné prideľovať špeciálnu miestnosť.

3. Snehová fréza IKRA Mogatec BSF 4016. Najľahší model snehovej frézy v rade, čistá hmotnosť 13,5 kg. Používa sa na čistenie malých, úzkych, ťažko dostupných miest, oblastí v blízkosti obydlia, miest na parkoviskách. Telo stroja je vyrobené z odolného plastu so zvýšenou odolnosťou proti nárazom. Sneh je odhadzovaný nastaviteľným žľabom o 180 stupňov. Ovládanie stroja je zobrazené na paneli karosérie.

Charakteristika benzínových modelov s vlastným pohonom snehových fréz IKRA Mogatec

Hlavnou výhodou modelov s vlastným pohonom v porovnaní s modelmi bez vlastného pohonu je schopnosť vyčistiť hustú snehovú kôru. K zdroju energie nie je žiadne pripevnenie, stačí včas naplniť palivo do nádrže. Schopnosť používať v oblastiach vzdialených od bývania.

1. Snehová fréza IKRA Mogatec BSF 6107. Model s benzínovým motorom. Novinka na trhu zariadení na odstraňovanie snehu. Štvortaktný motor je prispôsobený drsným zimným podmienkam. Jednoduché a rýchle uvedenie do prevádzky sa vykonáva pomocou elektrického štartéra. Výhodou modelu je nízka hladina hluku, keď motor beží na plný výkon, vytrvalosť a produktivitu. V porovnaní s inými modelmi má BSF 6107 nižšiu hmotnosť, ale lepšiu pohyblivosť a ovládateľnosť na úzkych cestách.

2. Snehová fréza IKRA Mogatec BSF 7111. Prémiový model určený pre profesionálne použitie. Používa sa na čistenie snehu a čistenie stredných až veľmi veľkých plôch. Priechodný pás až 75 cm, výška vrstvy až 60 cm je príležitosťou na odstránenie vysokých závejov a úspešné vyčistenie oblasti po snehovej búrke. BSF 7111 ukázal vynikajúce výsledky a produktivitu v čistiacich priestoroch v súkromnom a priemyselnom sektore. Vysoká hmotnosť 138 kg poskytuje dobré zaťaženie tlakom na zem. Vrstva snehu sa odstráni jedným prechodom, nie je potrebné žiadne ďalšie zapojenie stroja. Výkonný motor je prispôsobený na zaťaženie a nízke teploty. Otáčanie žľabu sa ovláda špeciálnou pákou umiestnenou v pohodlnom dosahu obsluhy. Emisný interval od 3 do 12 metrov vám umožňuje používať auto na území verejných zariadení a zariadení starostlivosti o deti.

About the author